Złoty druk to jeden z najciekawszych trendów w poligrafii, który w ostatnim czasie cieszy się wielką popularnością. Druk pozłacany / posrebrzany / rose gold to unikatowa opcja na podkreślenie szyku, elegancji i luksusu różnorodnych usług firmowych. Przekonać się o tym można już na pierwszy rzut oka. Kto z nas nie zwraca uwagi bądź nie wpada w zachwyt widząc mieniące się złotem elementy w podawanej nam wizytówce? Tak przygotowany materiał reklamowy robi świetne pierwsze wrażenie, nadaje produktowi oryginalności, piękna i ekskluzywności. Po prostu nie można przejść obok niego obojętnie. Pozłacana wizytówka, voucher czy broszura na tle innych, tradycyjnych materiałów jest niczym prawdziwy klejnot, o który chce się dbać. Taki egzemplarz chętnie będziesz trzymać długo przy sobie i utkwi Ci w pamięci.

Wykorzystanie złotego druku w materiałach reklamowych z pewnością może być dobrym krokiem do nadania nowej jakości Twojej firmy. Oczywiście w zależności od branży. W złotej wersji wspaniale mogą prezentować się wizytówki, vouchery, karty stałego klienta czy np. certyfikaty. Stwierdzamy to z pełnym przekonaniem, bowiem regularnie dostajemy opinie naszych Klientów, usatysfakcjonowanych i zadowolonych z uzyskanych efektów.

W jakich branżach najlepiej sprawdza się druk złocony / srebrny bądź rose gold? Zobaczcie na przykładach naszych realizacji 🙂 : 

 

Złoty druk w branży kosmetycznej

 

Złoty druk to jeden z najpopularniejszych trendów w poligrafii, który w ostatnim czasie odżywa na nowo. Druk pozłacany / posrebrzany / rose gold to unikatowa opcja na podkreślenie szyku, elegancji i luksusu różnorodnych usług firmowych. Przekonać się o tym można już na pierwszy rzut oka. Kto z nas nie wpada w zachwyt widząc mieniące się złotem elementy w podawanej nam wizytówce? Tak przygotowany materiał reklamowy robi świetne pierwsze wrażenie, nadaje produktowi oryginalności, piękna i ekskluzywności, a także sprawia, że nie można przejść obok niego obojętnie. Pozłacana wizytówka, voucher czy broszura na tle innych, tradycyjnych materiałów jest niczym prawdziwy klejnot, który chętnie będziesz trzymać długo przy sobie.

Wykorzystanie złotego druku w materiałach reklamowych z pewnością może być dobrym krokiem do nadania nowej jakości Twojej firmy, oczywiście w zależności od branży. Stwierdzamy to z pełnym przekonaniem, bowiem regularnie dostajemy opinie naszych Klientów, usatysfakcjonowanych i zadowolonych z uzyskanych efektów.

W jakich branżach najlepiej sprawdza się druk złocony / srebrny bądź rose gold? Zobaczcie na przykładach naszych realizacji 🙂 : 

 

Złoty druk w branży kosmetycznej

 

złoty druk
złoty druk
złote certyfikaty
złote vouchery
złoty druk
złote zaproszenia
druk złocony
złoty druk
złote wizytówki

Złoty druk w branży ślubnej i w innych

 

złoty druk_złote zaproszenia
druk złocony
złoty druk
złote wizytówki

Powyższe przykłady są doskonałym dowodem na to, iż złoty druk nadaje materiałom nowego, pięknego blasku.

Jeśli również masz ochotę wzbogacić w ten sposób swoje materiały reklamowe i ozłocić swoją firmę, zapraszamy do kontaktu 🙂

 

Zapraszamy także do śledzenia naszych aktualności na FB: